Naši partneři

Naši partneři

Ryze česká společnost CARSA s.r.o. si zakládá na dlouholeté zkušenosti svých zaměstnanců v oblasti obchodu a služeb. Díky strategickému partnerství se společností RIDE Technic s.r.o. a architektonickým studiem Chybík+Krištof může rozvíjet svůj potenciál a podílet se na skvělých projektech, které bez nadsázky pozitivně mění svět kolem nás! Díky vynikajícím produktům, zejména Ride parkingu, nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční řešení jejich potřeb.

Studio Chybík+Krištof bylo založeno v roce 2010, dnes ateliér tvoří více než 50 spolupracujících architektů. Ve 3 pobočkách v Česku a na Slovensku se věnují široké škále témat, projektů rozličných měřítek a typologií. Během necelé první dekády existence studio navrhlo například Český pavilon na světové výstavě EXPO 2015 v italském Miláně nebo galerii nábytku MY DVA, za niž získalo Grand Prix Obce architektů. V závěru loňského roku dokončilo Enotéku znojemských vín a letos na jaře novou budovu Vinařství LAHOFER. Za dosavadní práci obdrželo ocenění Design Vanguard časopisu Architectural Record.

Více o partnerovi

Ride Technic je česká rodinná společnost s více než 25 lety zkušeností s výrobou různých zábavních atrakcí.  Spolupracuje s odborníky z oblasti výtvarného designu i profesionálních techniků. Veškeré výrobky Ride Technic jsou vyráběny na zakázku a dodávány spolu s dokumenty potřebnými pro provoz a bezpečnostní kontroly (TUV, SOCOTEC apod.).

Více o partnerovi

Společně s designery a architekty měníme i ta nejnáročnější přání v realitu. Naší filozofií je spolupracovat se špičkovými architekty a designéry, poskytovat jim plný servis, bezplatné poradenství a dodávat naše výrobky vždy v nejvyšší kvalitě.

Více o partnerovi